nabízíme různé tipy technik

cena podle délky procedury 

30 minut     350,- kč

60 minut     690,- kč

90 minut     990,- kč

120 minut    1390,- kč

VYBERTE SI

Dotazy Volejte 734 218 513

NOVINKA  DETOXIKAČNÍ TĚLOVÝ ZÁBAL MAGIC WRAP

Body Wrap metodou bandážování

Stres, málo pohybu, špatné stravovací návyky, to vše může být následkem únavy a nezdravě vypadající postavy, ale hlavní příčinou jsou toxické látky, které se hromadí v našem těle. Pro zachování dobrého zdraví a štíhlé postavy je nutné naše tělo pravidelně detoxikovat.

Magic Wrap ®

Právem nese název magický zábal, protože jeho účinky jsou doslova kouzelné!  MW je jedinou značkou tělových zábalů na světě, u níž bylo prokázáno, že zaručuje okamžitý úbytek centimetrů! Tento zábal má intenzivní detoxikační, protiotokový, lymfodrenážní, venotonický a lipolytický účinek s ihned měřitelnámi výsledky profesionálního lázeňského ošetření. Tato technika je ideální také pro ošetření zapouzdřené celulitidy, posiluje pojivovou tkáň, pomáhá udržovat pokožku hladkou a pružnou bez strií. Je ideální pro ošetření povislé pokožky, lokálního ukládání tuků a fibrózní celulitidy.

Očekávané výsledky

Správným zabalením speciálními osmi elastickými bandážemi, které jsou předem zahřáté a namočené v zásadité lázni Dead Sea Clay bohaté na vzácné minerály nastává tento proces:

 • zmenšení obvodu celého těla o 15 - 20 cm
 • redukce hmotnosti
 • odbourání toxinů a čištění těla
 • redukce celulitidy
 • odstranění otoků
 • ozdravení buněk pojivové tkáně a podkožního tukového vaziva
 • obnovení mikro cirkulace lymfatického toku
 • aktivace metabolismu
 • obnova kožního turgoru a celkové omlazení
 • zvýšení pružnosti pokožky
 • Co je příčinou?

  Detoxikace (z Vašich tukových buněk Vám zábal vytáhne škodlivé toxiny. V průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští) a synergické působení lymfodrenážního tlaku(správným zabalením se Vám nastartuje lymfatický systém a tím dojde k vyloučení nežádoucí mezibuněčné tekutiny z těla, která obsahuje usazené toxické látky). Úbytek navíc pokračuje i další dny po zábalu.

  Na základě správného a bezpečného zabandážování tedy dojde k nastartování lymfatického systému a tím k odvodu nadbytečné vody v těle i vyhlazení celulitidy.

  Originální bandáže Magic Wrap, jsou jedinným bezpečným a kvalitním řešením pro zábalové techniky na trhu pro svůj specifický rozměr a složení.

cena jednoho ošetření 1200,- Kč

při předplacení 6 ošetření cena pouze 6000,- Kč (jedno zdarma)


Aromaterapie

využívá vonné složky rostlin, tzv. éterické oleje, k hlubokému působení na fyzično, psychiku i ducha. Pomůže vám obnovit přirozenou harmonii vašeho organismu, odstraní napětí, stres, únavu, doplní energii a povzbudí vás k vašim dalším cílům.


Breussova masáž

Jde o jemnou, citlivou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a tak je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

Celková masáž těla


Masáž těla prováděná na svalech s ohledem na stav klienta. Obvykle záda, šíje, horní končetiny, dolní končetiny. Klasická masáž je vhodná při nemocech pohybového a podpůrného systému, poúrazových stavech, vadném držení těla, ochablé nebo zkrácené svaly, únava. Masáž především uvolňuje ztuhlé svaly, zlepšuje odtok odpadních látek z těla, prohřívá a relaxuje celé tělo.

Dornova metoda


Jemná manuální technika, regulující chybná postavení kostí v těle.

Využívá přirozeného pohybu klienta a nenásilně ošetřuje opěrný aparát.

Odbourává bolesti kloubů, zad - páteře, skoliózu.

Velice účinná i u dětí.Harmonizace těla


Spojení několika technik do hromady. Vyrovnání postoje a uvolnění nejen těla ale i mysli. S využitím tepelné energie rukou.havajská masáž lomi lomi

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.
V žádném případě tato masáž nebolí!


indická antistresová masáž hlavy


Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni.

Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. 


JAPONSKÁ LIFTINGOVÁ  MASÁŽ OBLIČEJE KOBIDO

Dynamická vypínací a zpevňující masáž inspirovaná moudrostí a tradicemi Dálného Východu. Jedna z nejúčinnějších metod směřujících ke zlepšení stavu pokožky a minimalizaci procesu stárnutí.
Velmi působivé výsledky: okamžité zlepšení celkového stavu pleti, zpevnění, vypnutí, zmírnění vrásek.
Pokožka je osvěžená, energizovaná, lépe prokrvená.
Masáž stimuluje růst nových kolagenových vláken.
Vynikající prevence ochabování pokožky.
Na rozdíl od obličejové chirurgie japonská masáž obličeje Kobido nemá žádné škodlivé vedlejší účinky.


limfodrenážní masáž obličeje


Lymfodrenáž obličeje a dekoltu je speciální metodou, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky. Po manuální lymfodrenáži obličeje se ukládá méně tuků a urychluje se podkožní metabolismus. Lymfodrenáž obličeje výrazně potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce. Otoky v očním okolí budou po této aplikaci již minulostí.


MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ TĚLA


Manuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.

Za pomocí jemné techniky se pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický (mízní) systém těla. Pokud je lymfatický systém oslaben, projevuje se to únavou, snížením obranyschopnosti a imunity, zduřením uzlin a velkým oslabením fyzického i psychického stavu.

V důsledku špatně fungujícího lymfatického systému se objevuje také celulitida, otoky, zadržování vody v těle, křečové žíly, metličky na kůži apod.


 

masáž proti celulitidě a na formování postavy


 

 

MASÁŽ OBLIČEJE LÁVOVÝMI KAMENY


Omlazující  masáž s liftingovým efektem pro Vaši pleť  Chcete za krátký okamžik zlepšit výraz své tváře, odstranit stres a načerpat novou energii??

Dopřejte si masáž obličeje teplými lávovými kameny, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.


MASÁŽ ZAD LÁVOVÝMI KAMENY

MASÁŽ CELÉHO TĚLA

LÁVOVÝMI KAMENY 

MASÁŽ DOLNÍCH KONČETIN

MASÁŽ CHODIDEL

MASÁŽ RUKOU

MASÁŽ ZAD, ŠÍJE A BEDER

MEDOVÁ MASÁŽ

MEDOVÁ MASÁŽ


parafin na ruce nebo nohy

cena jednoho ošetření

100,-kč


relaxační masáž


 

Další procedury


peeling těla

- odstraňuje odumřelé buňky epitelu

- zlepšuje prokrvení a intenzivně vyhlazuje, zanechá pokožku měkkou a sametově hladkou na dotek.

VYBERTE SI kterou část

( záda, celé tělo, nohy, ruce)


skořicové zábaly

účinné proti celulitidě


intenzivně vyhlazuje a zjemňují pokožku

jedno ošetření    180,- kč  

předplacení 10 ošetření 1500,- kč


LYMFOTAPING


cena dle množství materiálu


rašelinové zábaly

Rašelinové zábaly jsou výborné k léčbě bolestí zad a kloubů. Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt následné masáže.

190,- kč


hřejivé zábaly


20 minut

80,- kč


NOVĚ PŘIPRAVUJEME